Odzież damska xxl do pracy

odzież damska duże rozmiary

Odzież damska xxl jako strój do pracy

Strój do pracy powinien spełniać pewne wymagania, abyś prezentowała się nie tylko stylowo, ale i profesjonalnie. Dobrze by był również w miarę możliwości komfortowy, ale przede wszystkim, powinnaś czuć się w nim doskonale. Jaki ubiór sprawdzi się najlepiej w pracy, jeśli potrzebna jest odzież damska xxl? Oto kilka stylowych podpowiedzi.

Profesjonalny wizerunek

Niezależnie od tego, jakie zajmujesz stanowisko, twoje ubranie świadczy o tobie i twoim podejściu do pracy. Zastanów się więc jaki komunikat chcesz wysyłać otoczeniu – czy ma to być profesjonalna bizneswoman? Przyjazna dzieciom przedszkolanka? A może rzetelny pracownik biurowy? W zależności od tego postaw na charakterystyczne elementy garderoby, które śmiało dadzą się ze sobą łączyć i pomogą ci stworzyć spójny wizerunek.
Do pracy w korporacji najlepiej sprawdzą się klasyczne zestawy, czyli koszule damskie xxl w połączeniu ze spodniami przed kostkę. Dzięki krótszej nogawce sylwetka nabierze lekkości, a rozpięcie kilku guzików w koszuli wysmukli dekolt. Jeśli pracujesz z dziećmi lub twoja praca wymaga sporej ilości ruchu, postaw na proste i wygodne zestawy. Sukienka trapezowa xl połączona ze sneakersami czy botkami to zawsze dobry i stylowy wybór. Jeśli nie gustujesz w sukienkach postaw na bluzki xxxl i zestaw je z dżinsami i przytulnym, dłuższym kardiganem.
Kluczem do sukcesu będzie minimalizm w dobrze wzorów i printów. Przyjmij zasadę maksymalnie jednego elementu stylizacji zdobionego w ten sposób. Ta sama zasada tyczy się doboru kolorów. Uznaje się, że 3 kolory w stylizacji to harmonijne i najbardziej wyrafinowane połączenie.

Dopasowanie do sylwetki

Bluzki lub sukienki damskie duże rozmiary to podstawa dla kobiet plus size, jednak równie ważne jest odpowiednie dobranie fasonu do figury. Eleganckie bluzki xxl o luźniejszym fasonie i dopasowane spodnie to najlepszy zestaw dla pań o zgrabnych nogach, które nie lubią odsłaniać górnej części swojej sylwetki. Jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką zaznaczonej talii podkreślaj ją w swoich stylizacjach, aby wysmuklić sylwetkę i podkreślić swoje kobiece kształty. W tej roli świetnie sprawdzą się sukienki kopertowe. Pamiętaj, aby akcentować swoje najmocniejsze strony.
Dzięki tym kilku prostym zasadom twój ubiór do pracy będzie nie tylko odpowiedni, ale i stylowy.